KKK

Korduma Kippuvad Küsimused

Tunned huvi meie toodete kohta? Siit lehelt leiad 89% tõenäosusega oma küsimusele vastuse!

Oleme Jussikese e-poes keskendunud kvaliteedi ning hinna suhtele. Üritame tuua teieni parima kvaliteediga kaupa võimalikult soodsa hinnaga. Samuti keskendume klientide heaolule. Kui Teil tekib küsimusi või on vaja abi, siis saate alati meiega ühendust võtta +372 555 355 13 või tellimused@jussike.ee

Kui toode on laos, siis selle tarne on 1-2 tööpäeva makse laekumisest. Kui toode ei ole laos, siis küsige üle tarne aeg, kuna need võivad varieeruda.

Meie tarnija kõik elektriautod ei ole veel meie e-poe kategooriasse lisatud. Kui Teil on mõne kindla elektriauto soov, siis kirjutage või helistage meile ning anname märku, kas saame Teid selles osas aidata.

Jah. Tooteid on võimalik näha & järele tulla meie lattu. Ladu on avatud tööpäeviti 11:00 – 15:00. Muud ajad kokkuleppel.

Erinevad tooted on erinevate transpordihindadega. Kõige paremini saate teada tarne hinna, kui lisate toote ostukorvi ja vaatate kassas tarnehinda.

Näiteid tootekategooria põhiselt:
Elektriautod: 25€
Voodid: 25€
Pealeistutavad tõukeautod ja elektrimootorrattad: 8€

Enamus meie pakutavaid tooteid on laos. Seda tähistab punane/sinine märk “Toode on laos. Tarne 1-2 tööpäeva”. Kui märki ei ole, siis üldjuhul toodet meie oma laos ei ole, kuid saame selle Teieni siiski tarnida! Tarneaja kohta saate infot meie käest küsides. Kui oleme teinud tootele uue tarne meie oma lattu, siis kuvame seda ka tekstilises vormis tootelehel koos tarneajaga.

Kui teie toode on katki või vajate abi, siis võtke meiega ühendust lehelt “kontakt”.

Saame sõpradeks?

Like meie Facebook fännilehte või liitu meie uudiskirjaga. Nendes kanalites postitame väärt pakkumisi!

    D-DIGITAL OÜ

    Reg nr: 14617514
    Telefon: +372 571 313 72
    E-post: epood@jussike.ee