Soojakott vankrisse ja turvahälli

Näitan kõiki 50 tulemust

Soojakott vankrisse või soojakott turvahälli!

Soojakott beebile on sinu pisemale ideaalne kingitus Eesti kliimas. See sobib hästi meie Eesti sügise ja talve ilmale, kui oled oma beebiga väljas või külma autosse istumas.

Jussikeses pakume multifunktsionaalseid ja turvalisi soojakotte, mis sobivad kõikjale.

Soojakott vankrisse – sobib ka sügavasse vankrisse. Meie poolt pakutavad soojakotid on kärusse ja vankrisse ideaalsed. Pakkume erineva värvuse ja disainiga kotte.

Soojakott turvahälli – tänu koti sisse disainitud viiele augule on võimalik oma beebi turvaliselt kinnitada 3 ja 5 punkti süsteemidel toimivate turvakinnititega. Meie enamus toodetel on see 2in1 lahendus olemas.

Soojakotid on seest lambavillaga kaetud, mis teeb toote eriti soojaks. Lisaks sellele on välisümbris polüestrist. Selle eelis on see, et soojakott on vett hülgav, tuulekindel ning mis eriti tähtis – ta ei määrdu väga kiirelt.

Meie valikust leiad “maga & kasva” soojakotte, mis on pikendatavad. Pikendatav osa on komplektis kaasas. Tänu sellele saad kasutada soojakotti oodatust pikemat aega. Tavaliselt on kotid kasutusel 2 aastat, kuid tänu sellele lahendusele pikemalt.

Lisaks sellele on soojakotil fiksaatorid ning saad nendega fikseerida koti üla või alaosa, et ta mahutuks valatult turvahälli või vankrisse.

Valides meie toodete hulgas omale sobiva ei pea sa kahetsema, sest kõik tooted on kvaliteetsed just tänu oma materjalile!

Enamus tooted on kohapeal meie Tallinna laos ning tarne nendele on tavaliselt 1-2 tööpäeva. Laos mitte olevatele toodetele tavaliselt 7-10 tööpäeva. Usume, et leiad meie tootevalikust oma beebile selle õige soojakoti!

Liitudes uudiskirjaga saad alati parimatest pakkumistest esimesena teada!