13-17.05 ajavahemikul võib tarne olla tavapärasest mõne päeva võrra pikem. Täname mõistva suhtumise eest!

Kapid

Näitan kõiki 50 tulemust

Multifunktsionaalsed riidekapid leiad siit!

Riidekapp on iga kodu üks kõige vajalikum ese. Ilma selleta oleks keeruline hakkama saada, sest just kapp on ju see koht kus hoitakse riideid, raamatuid ja kõike muud mis vaja “peitmist”.

Meil on pakkuda lai valik kvaliteetseid riidekappe. Impordime erinevatelt Euroopa tootjatelt palju lastetoa mööblit ning tänu hästi väljakujunenud tarneahelatele saame pakkuda hea hinnaga riidekappe võrdlemisi kiire tarneajaga. Keskmiselt jääb erinevate riidekappide tarneaeg 1-4 nädala kanti.

Kuna puidust riidekapid võtavad palju laopinda ning on keeruline ladustada, siis me tellime hetkel kappe peamiselt vaid tellimuse alusel. Kui Teil on vajadus riidekapi või raamaturiiuli jaoks, siis palume arvestada tarneajaga mis on märgitud tootelehel.

Värvide poolest on meil esindatud kaks põhivärvi, milleks on valge ja hall. Mõlemad värvid on mõnusalt universaalsed, mis sobituvad pea igasse tuppa. Paljudel riidekappidel on lisatud juurde mõni disainielement, mis loob juurde paraja vürtsi ja särtsu. Olgu selleks mõni kaunis puidutoonis osa või mõni muu element, mis kaunistab kappi.

Riidekapp ja selle kvaliteet

Kvaliteedi ja hinna suhtes on kapid väga head. Samadelt tootjatelt toome ka maale voodeid, kummuteid, öökappe ja teisei lastetoa mööbli esemeid. Meie kliendid on rahul!

Kui otsid tuppa uut kappi, siis vaata julgelt meie valikut ning sa ei pea kahetsema. Saad hea toote. Mõnusat avastamist!

PS! Lisaks kappidele on pakkuda ka sama seeria kummuteid, riiuleid, voodeid jpm. Teil on võimalus tellida kogu kaup ühest kohast, hoides kokku aega, raha tarnelt ning saate olla kindlad, et tooted sobituvad teineteisega.

Liitudes uudiskirjaga saad alati parimatest pakkumistest esimesena teada!