Narivoodid

Näitan kõiki 43 tulemust

Narivoodi on ideaalne kui lastel on üks tuba ja vaja mahutada 2+ last

Narivoodi sobib ideaalselt väiksemasse tuppa, kus on vaja rohkem kui üks magamiskohta. Meie narivoodid on üldiselt kohapeal meie oma laos, Tallinnas. Kui tootel on märge “toode laos, tarne 1-2 tööpäeva”, siis ta on olemas kohapeal. Saad tulla sellele ka ise järele (soovitame siiski enne veebist ära tellida, valides kassas ise järele tulemise).

Narivoodid on puidust raamiga!

Tänu tugevale konstruktsioonile on narivoodi ohutu ja kannab last väga hästi.

Sõltuvalt narivoodi mudelist on kaasas 2 madratsit!

Enamik narivoodeid on varustatud pehmete 7cm paksuses madratsitega. Need anname teile kingituseks TASUTA kaasa. Madratseid saab ka eraldi  soetada siit.

Narivoodite värvivalik

Üldiselt on meie laos kohapeal standardis olemas tavaliselt valgeid, halle ning valge-halle voodeid. Küll aga on võimalik tellida ka värvilisi (roheline, roosa, sinine) voodeid. Selleks, et seda teha, palun võtke meiega üheendust ning saadame teile mudeli pildi ja mõõdud.

Kulleriga tarne 1-2 tööpäeva

Kui voodi on olemas meie laos, siis pärast tellimuse laekumist saadame toote sinuni ülihelikiirusel ja seda kuni 2 tööpäevaga. Saartele palume arvestada +1 lisa tööpäev. Kullerina kasutame Venipaki teenust ning toode on kokku mitmes pakis. (3-6 pakki)

Suurepärane valik!

Saame tihti kiita meie klientidelt, kes on rahul suurepärase narivoodi valikuga. Lisaks muidugi ka tarne kiirusele on see ju ülimalt oluline, et saaksid täpselt sellise voodi, mis ühtiks toa välimusega.

Mõnusat uudistamist ja ostlemist!

 • Mis värvis narivoodeid Teil pakkuda on?

  Meil on mitut erinevat tooni voodeid. Peamiselt on meil kolme tüüpi voodeid: naturaalne mänd, valge ja hall. Lisaks sellele, osadele mudelitele nagu käiteks Kubus või Carino 2 saab tellida sahtli teises värvitoonis ( roosa, roheline, sinine)

 • Mis suuruses narisi teil pakkuda on?

  Meil on mitut erinevat mõõtu narivoodeid: 160×80; 190×80 ja 200×90

 • Kui kaua kestab voodi tarne?

  Voodi tarne on tavaliselt 1-2 tööpäeva. Tooted, mis meie laos ajutiselt ei ole – nendel on tarneaeg nähtaval ostukorvi lisamise nupu kõrval.

 • Milline on parim narivoodi?

  Parim narivoodi on puidust narivoodi. Puidust voodi konstruktsioon on tugev ning tagab lapsel ohutu une. Tänu tugevale puidust voodile on tavaliselt ka kandevõime tugevam. Meie valikus ongi vaid puidust narivoodid.

Liitudes uudiskirjaga saad alati parimatest pakkumistest esimesena teada!