Narivoodid

Näitan kõiki 46 tulemust

Narivoodi on ideaalne kui lastel on üks tuba ja vaja mahutada 2+ last

Narivoodi sobib ideaalselt väiksemasse tuppa, kus on vaja rohkem kui üks magamiskohta. Meie narivoodid on üldiselt kohapeal meie oma laos, Tallinnas. Kui tootel on märge “toode laos, tarne 1-2 tööpäeva”, siis ta on olemas kohapeal. Saad tulla sellele ka ise järele (soovitame siiski enne veebist ära tellida, valides kassas ise järele tulemise).

Narivoodid on puidust raamiga!

Tänu tugevale konstruktsioonile on narivoodi ohutu ja kannab last väga hästi.

Sõltuvalt narivoodi mudelist on kaasas 2 madratsit!

Enamik narivoodeid on varustatud pehmete 7cm paksuses madratsitega. Need anname teile kingituseks TASUTA kaasa. Madratseid saab ka eraldi  soetada siit.

Narivoodite värvivalik

Üldiselt on meie laos kohapeal standardis olemas tavaliselt valgeid, halle ning valge-halle voodeid. Küll aga on võimalik tellida ka värvilisi (roheline, roosa, sinine) voodeid. Selleks, et seda teha, palun võtke meiega üheendust ning saadame teile mudeli pildi ja mõõdud.

Kulleriga tarne 1-2 tööpäeva

Kui voodi on olemas meie laos, siis pärast tellimuse laekumist saadame toote sinuni ülihelikiirusel ja seda kuni 2 tööpäevaga. Saartele palume arvestada +1 lisa tööpäev. Kullerina kasutame Venipaki teenust ning toode on kokku mitmes pakis. (3-6 pakki)

Suurepärane valik!

Saame tihti kiita meie klientidelt, kes on rahul suurepärase narivoodi valikuga. Lisaks muidugi ka tarne kiirusele on see ju ülimalt oluline, et saaksid täpselt sellise voodi, mis ühtiks toa välimusega.

Mõnusat uudistamist ja ostlemist!

Liitudes uudiskirjaga saad alati parimatest pakkumistest esimesena teada!