Kirjutuslaud

Näitan kõiki 29 tulemust

Lastetoa kirjutuslauad leiad meie veebipoest eriti kiire tarnega!

Lastetoa kirjutuslauad on üks meie lastetoa mööbli sisustustoodete osa, mida müüme aastas sadu ühikuid. Meie tootevalikusse kuuluvad lauad on kvaliteetsed ning ühtlasi ka väga kaunid sobitudes iga lapse tuppa. Vähemalt seda arvavad meie kliendid, kes meilt kaupa tellinud on 🙂

Meie e-poest leiab kahte tüüpi kirjutuslaudu

  • Puidust kirjutuslauad, valmistatud mööbliplaadist
  • metallist raamiga kirjutuslauad

Mõlemad versioonid on vastupidavad ja valikut on kõigile. Lisaks praegusele valikule teeme pidevalt tööd, et laiendada tootevalikut ja suurendada veelgi kvaliteeti ning toodete varieeruvust.

Kuna kirjutuslaud on üks meie põhilisi tootegruppe, siis oleme üritanud hoida alati meie oma laos piisava koguse, et tarne oleks väga kiire. Tänu kiirele tarnele saate valida täna toote ning juba kasvõi samal päeval on see võimalik meie laost kätte saada!

Lisaks kirjutuslaudadele pakume ka teisi sama tooteseeria tooteid, nagu näiteks kapid, riiulid, kummutid ja ka voodid. Tellides meie veebipoest leiad kirjutuslauale paarilise pea alati. Paljud tellijad on selle üle väga õnnelikud, sest see säästab nii aega kui ka raha. Ühtlasi ei pea te muret tundma toodete sobivuse osas, sest tänu sarnasusele sobituvad sama seeria tooted alati hästi kokku.

Ilus kirjutuslaud ei ole vaid kaunis ese lapse toas, vaid on praktiline ning pikaajaline abivahend sinu lapse koolitööde tegemisel.

Enamus meie tootevalikud olevad kirjutuslauad on valmistatud mööbliplaadist ning on töödeldud värvimise teel. Tehes valiku meie veebipoest, saad olla kindel mitmes asjas – tooted on head, kaunid ning kiire tarnega!

Liitudes uudiskirjaga saad alati parimatest pakkumistest esimesena teada!