Nukumaja

Näitan kõiki 25 tulemust

Nukumaja-mängumaja on vahva kingitus lapsele!

Enamus meie valikus olevaist puidust mängumajadest on meie oma laos kohapeal olemas. Tarne kaubale 1-2 tööpäeva! Kuid on ka tellimisega nukumaju. Tarneaeg jääb 7-14 tööpäeva kanti.

Meilt leiad parima valiku nukumaju. Majade komplektis on kaasas ka sisustus ning seda ei ole vaja eraldi juurde osta. Suuruseid on palju erinevaid. On nii väiksemaid kui ka suuremaid mängumaju. Lisaks on olemas erinevates toonides majakesi. Mõnikord on nii, et tüdrukud ei ole roosa fännid ja vahel tahaks vennad ka mängima tulla ning selleks puhuks on ideaalsed nukumajad meie valikust Grace ja Emma.
Need nukumajad on kaunites heledates toonides ja sobivad iga toa sisustusega.

Kvaliteetne maja on puidust nukumaja

Meie valikus on enamus puidust nukumajad. See teeb nende vastupidavuse erakordseks ning kui seda hästi hoida, siis kestab ka järgmistele põlvkondadele.

Nukumaja sobib hästi lapse tuppa ning aitab tal iseseisvalt mängida. Paljude laste üks lemmik mäng on “kodu” mängimine. Nukumaja teeb selle veelgi lõbusamaks ja huvitavamaks.

Kõigil majadel on järgmised toad: elutuba, köök, magamistuga, vannituba. Osadel on komplektis ka terrass, aed, rõdu ning isegi bassein või liumägi.

Kui otsid oma lapsele kingiks nukumja, siis enam ei pea otsima. Oled selle leidnud Jussikesest!

Liitudes uudiskirjaga saad alati parimatest pakkumistest esimesena teada!