Kummutid

Näitan kõiki 51 tulemust

Kummutid leiad meie veebipoest!

Täispuidust ja mööbliplaadist kummutid, mis sobivad hästi magamistuppa. Paljud kummutid on meie laos ning nende tarne on väga kiire – tulles ise järgi saad kätte kasvõi samal päeval ning saates kulleriga on tarne vaid kuni 2 tööpäeva.

Meie veebipoes olevad kummutid on valitud oma praktilisuse järgi. Enamus kummutitel on olemas mitu sügavat sahtlit, mugavad käepidemed ja head lükandsiinid. Lisaks sellele on kummutile võimalus paigaldada peale sobiv mähkimisalus. Ehk oma olemuselt saab olla kummut ka mähkimiskummut.

Kummut ja sama seeria teised tooted

Kummut sobib hästi ka teiste sama seeria toodetega. Lisaks kummutile on võimalik läbi meie veebipoe soetada ka sama seeria kapp, riiul, öökapp või voodi. Tänu sama seeria toodetele hoiad kokku ajas, rahas tarnele ning võid olla kindel, et sinu toa sisustus on ühtlane ning sarnase disainiga.

Oleme püüdnud ning püüame jätkuvalt leida parimaid tootjaid, kes meile kaupa valmistavad. Pöörame tähelepanu nii hinnale, stiilile kui ka kvaliteedile. Seetõttu on meilt ostnud kliendid alatasa väga rahul just nende kolme aspekti osas.

Tutvuge meie valikuga siin lehel ning tehke oma valik juba täna. Hetkel on toodetele eriti head pakkumised!

Liitudes uudiskirjaga saad alati parimatest pakkumistest esimesena teada!