Tipi telk

Näitan kõiki 43 tulemust

Tipi Telk toob tuppa mõnusa olemise!

Tipi telk on lapsele ideaalne mängupaik. Selle all saab mängida, lugeda raamatuid, joonistada, pikutada jpm. Tipi telgil on väga hea omadus – see on kiiresti paigaldatav ning seetõttu on seda mugav kanda kaasa reisil või paigutada mõnusatel suveilmadel õue.

Meie kiiret 5-minutilist tipitelgi paigaldust saate lugeda meie blogist.

Tipi telk oma olemuselt on neljast pulgast koosnev indiaanitelk, mis püsib püsti oma unikaalsel pulkade paigutuse meetodil. Pulgad tuleb üksteise peale asetada. Nii tekib “lukk” ja telk püsib tugevalt püsti.

Meie tipitelkide valikus on väga lai valik erinevate värvide ja illustratsioonidega telke: roosad, sinised, valged, kollased, tähekestega, sakilised jpm. Lisaks sellele on meile indiaanitelkide valikus ka valge, mis on värvitav. Ehk siis saate ise kujundada oma tipi telgi.

Tipi telk valmib käsitööna kvaliteetsest kangast

Tipitelgid valmistatakse käsitööna. Et tarne oleks teie jaoks kiire oleme lihtsalt eeltellinud juba tipitelgid meie lattu. Jussikese ladu asub Tallinnas, Kadaka tee 7. Tule julgelt läbi ja tutvu meie pakutavate värvivalikutega. Kõik, millel on märge “toode laos. tarne 1-2 tööpäeva” on meil kohapeal olemas ning neile on tõesti hüperkiire tarne! Lisaks sellele pakume tipitelkidele kõrvale ka sobivaid mänguasjakaste. Tee oma tellimus juba täna, sest igat tipi telki on laos piiratud arv!

Saame sõpradeks?

Like meie Facebook fännilehte või liitu meie uudiskirjaga. Nendes kanalites postitame väärt pakkumisi!

    D-DIGITAL OÜ

    Reg nr: 14617514
    Telefon: +372 555 355 13
    E-post: tellimused@jussike.ee