Reisivoodi

Näitan kõiki 20 tulemust

Laste reisivoodi on hea abimees väljasõitudeks.

Aeg-ajalt tuleb ette olukordi, kui ei ole kohta kuhu panna beebit magama. Nendel puhkudel tuleb appi meie e-pood JUSSIKE, kust leiate suure valiku erinevaid reisivoodeid lastele. Meie valikust leiate nii tüdrukutele, poistele kui unisex toonides reisivoodeid. On võimalus tellida sinise, roosa, halli või beeži värvikombinatsioonides mudeleid.
On olemas ka mähkimisalusega reisivoodi, mis on eriti praktiline beebiga reisimisel ning aitab vältida ebamugavaid olukordi puhkudel, kus on raske leida sobivat tasapinda mähkmete või riiete vahetuseks.
Lisaks saab lapsele mõeldud reisivoodit kasutada ka selleks puhuks, kui soovite lapse panna õue magama ja ise parasjagu aias toimetada. On olemas võrguga reisivoodi, mis on hea kaitse erinevate putukate eest, kes lapse und võiksid hakata häirima.
Reisivoodiga on kaasas ka kott, mille sees on hea ja mugav voodit hoiustada ja ühtlasi ka lihtne kaasa võtta. Lisaks on nad kaalult kerged ja ei võta palju ruumi. Hea ka külla kaasa võtta, kui soovite näiteks lapse lõunaunne panna ja ise sõbrannaga kohvitada.
Võta meiega ühendust ja aitame valida välja parima beebi reisivoodi lähtudes just teie eelistustest.

Liitudes uudiskirjaga saad alati parimatest pakkumistest esimesena teada!