Beebivoodid

Näitan kõiki 56 tulemust

Võrevoodi ja beebivoodid mõõdus 120×60 cm

Võrevoodi peab olema igal väiksel lapsel, sest see on kõige turvalisem keskkond ja lahendus sinu magavale beebile. Voodid on ohutud just tänu oma ümbritsevate puidust seinadele. Seina üks külg on enamud mudelitel eemaldatav ja saad selle paigaldada näiteks oma voodi kõrvale. Lisaks on paljudel vooditel olemas funktsioonid nagu:

 • Allalastav külg
 • Eemaldatavad seina pulgad
 • Sahtel
 • Mitme tasandiga magamispind

Beebivoodi ja võrevoodi on valmistatud täispuidust

Beebivoodi on valmistatud puidust ning on seetõttu väga tugev. Voodi paigaldus võtab ca 15 minutit ning kaasas on piltidega paigaldusjuhend.
Meie epoes müüdavad voodid on töödeldud ohutute värvidega. Lisaks sellele on meil pakkuda ka männipuidust värvimata võrevoodeid.

Pakume ka beebivoodi lisasi

Komplekti kaasa ei kuulu madrats, kuid see on võimalik juurde soetada siit. Lisaks sellele pakume erinevaid beebivoodi baldahhiini komplekte.
Lisaks sellele on meil ka pakkuda beebipesasi.

Laos on suurepärane valik beebivoodeid

Suurem valik voodeid on püsivalt meie oma laos Tallinnas, mis teeb tarne väga kiireks! Laokauba tarne on 1-2 tööpäeva. Laost väljas kaubale tarne ca 7-14 tööpäeva. Kui soovid saad lastevoodile ka ise järele tulla meie lattu.

Lisaks sellele on meil loodud väga ülevaatlik blogipostitus, kuidas valida parim voodi. Loe seda siit

Meeldivat avastamist!

 • Kas beebivoodil on madrats kaasas?

  Üldiselt madrats ei kuulu komplekti, sest madratsid on beebi vajadustest lähtuvalt erinevad. Meil on laos suur valik erinevaid beebivoodi madratseid ning on leitavad siit

 • Kui kaua kestab voodi tarne?

  Voodi tarne on tavaliselt 1-2 tööpäeva. Tooted, mis meie laos ajutiselt ei ole – nendel on tarneaeg nähtaval ostukorvi lisamise nupu kõrval.

 • Mida pidada silmas beebivoodi valiku puhul?

  Kindlasti tuleks arvestada beebivoodi mõõtudega. Kas valida 120×60 või 140×70 voodi. Lisaks sellele ja oma vajadustest lähtuvalt võiks arvestada, kas on vaja allalastavat külge, eemaldatavaid pulkasid ning sahtlit. Võrevoodil peaks olema kindlasti ka mitme tasapinna võimalus, ehk siis madratsit oleks võimalik beebi kasvades liigutada allapoole

Liitudes uudiskirjaga saad alati parimatest pakkumistest esimesena teada!