Asume uuel aadressil - Kassi 17, Tallinn. Kaup liigub kulleritega tavapäraselt. Laos saab kaupa kätte drive-in lahendusel!

Kiikhobu

Näitan kõiki 18 tulemust

Kiikhobu on arendav ja lõbus kiik!

Puidust kiikhobu on lõbus mängimisase. Ühtlase on see ka arendav, sest kiikhobune treenib kordinatsioonitaju ja tasakaalu.

Meie pakutavad kiikhobused on ohutud, sest laps on võimalik turvavööga kinnitada. Soovituslik kasutusiga on esimisest eluaastast.

Kiikhobu erinevad loomad

Peale standard “hobuste” pakume ka teisi loomi, mille otsas saab täpselt samamoodi kiikuda. Lastele meeldib kiikumine ja mis saaks olla veel lahedam, kui teha seda oma isikliku “loomakese” otsas. Kiikhobusest saab lapse suur lemmik, see on kindel!

Paljud tooted lisaks kiikumise funktsioonile on ka lihtsalt lisatavate ratastega, et seda mugavalt liigutada. Lisaks sellele teevad paljud hobud ka nupust vajutades heli, imiteerides looma häält.

Hobu on väga vahva tubane mänguasi, mis sobib ideaalselt lapsele ajaveetmiseks igal aastaajal.

Meie kiikhobud on meie oma Tallinna laos kohapeal ning tänu sellele on toodetele väga kiire tarne. Suudame saata toote sinuni kuni 2 tööpäeva jooksul. Lisaks sellele, saad ka ise järele tulla tootele Kadaka tee 7.

Saame sõpradeks?

Like meie Facebook fännilehte või liitu meie uudiskirjaga. Nendes kanalites postitame väärt pakkumisi!

    D-DIGITAL OÜ

    Reg nr: 14617514
    Telefon: +372 555 355 13
    E-post: tellimused@jussike.ee