Kolmerattaline tõukeratas

Näitan kõiki 70 tulemust

Kolmerattaline tõukeratas sobib vanusele alates 2 eluaastat

Kolmerattaline tõukeratas on vahva sõiduvahend, mis saadab sinu last mitmeid aastaid. Tõukeratas on küllaltki ohutu, kuid alati soovitame kasutada seda pideva järelvalve all koos kiivri ning kaitsevahenditega.

Kolmerattaline tõukeratas on hea abivahend lapse sõiduoskuste õpetamisel ning lihvimisel ning teeb pikad jalutuskäigud näiteks poodi ja tagasi eriti mugavaks.

Teame omast käest palju lapsi, kes kolmerattalist tõukeratast nähes läheb kohe elevusse ning võtab selle väga kiirelt omaks. Seega oleme väga kindlad, et tõukeratas on väga hea kingitus sinu lapsele.

Meil on pakkuda kahte tüüpi kolmerattalisi tõukerattaid: istumisosaga ning ilma. Istumisosa on eemaldatav ning on eriti hea siis, kui laps on veel väga noor, aga juba soovib sõita.

Jussikese veebipoes olevad tõukerattad on enamus meie laos kohapeal, ning nende tarne on väga kiire. Kuni 2 tööpäeva. Laos mitte olevate tõuekrataste keskmine tarneaeg jääb kuni 2 nädala kanti.

Kolmerattaline tõukeratas aitab harjutada tasakaalu, kordinatsiooni ja pakub suurt rõõmu liikumisest, samal ajal olles piisavalt stabiilne ja turvaline.

Liitudes uudiskirjaga saad alati parimatest pakkumistest esimesena teada!