Laste elektriauto

Näitan kõiki 53 tulemust

Laste elektriautod pakuvad rõõmu!

Laste elektriautod pakuvad suurt rõõmu teie väiksele mudilasele. Meil on väga lai valik erinevaid elektriautosi. Kõiki neid iseloomustab üks kindel tõsiasi, et nad on kvaliteetsed. Meie tootevalikust leiate ka erinevates värvides elektriautosi. Põhipildil võib olla üks värv, kuid vaata tootenime alla, kus on kirjas, mis värve sellele mudelile saada on. Liikudes edasi toote sisulehele saate lugeda täpsemat tooteinfot ning valida värvi ja lisada toote ostukorvi ning teostada tellimuse.

Oleme oma tootevalikusse kogunud kokku kõik populaarsed laste elektriautod. Enamus on 2×2 veoga kuid leiab ka 4×4 veoga autosi, mis on eriti võimsad. Autodel on kahte tüüpi mootorid – 35W ning 45W. Viimased nendest on võimsamad ning saavad hakkama ka väga raskel maastikul. Üldiselt ei tohiks ükski elektriauto raskel maastikul hätta jääma.

Meie elektriautodel on EVA rattad, mis on pehmed ja hea haardega. Paljudel teistel on elektriautod plastikust rehvidega, mis on kehvad sest nad on libedad ning teevad palju häält. Meil seda mure ei esine.

Samuti on saadaval 1 ja 2 istmega sõidukeid. Mõni 1 iste on ka nii lai, et sinna mahub ikkagi sisse kaks pisemat last. Vaadake täpsemat infot iga toote kohta eraldi tooteinfost.

Autod kannatavad erinevaid raskuseid ning täpsem info on leitav samuti tooteinfost. Veel lisaks on mõeldud autod 1-7.aastastele. Kuid nagu ikka vanus ei ole määrav, vaid mõõdud ning kaal.

Elektriauto jõuab Teieni karbis ning elektriauto vajab kokkupanekut. See ei ole keeruline ning võtab aega ca 15-20min. Kui Teil tekib küsimusi siis saate alati ühendust võtta meie klienditoega.

Loodame, et meilt valitud laste elektriauto pakub teie mudilasele rõõmu mitmeid aastaid!

Tellimine

Meie autod on laos! See tähendab, et saate auto kätte 1-2 tööpäeva jooksul. Lisaks on meil ka suur valik autosi, mida laos ei ole. Selliste autode kohta saate teha tootelehel päringu ning saame uurida, kas toode on võimalik teieni tarnida! Üldiselt laos mitteolevate toodete tarne on 10 tööpäeva.

Autole saate järele tulla ise meie lattu, mis asub Tallinnas või saame saata elektriauto teieni kulleriga. Kullerteenuse pakkujaks kasutame Venipaki teenuseid.

 • Millised on kõige popimad elektriautod 2023 aastal?

 • Mida arvestada laste elektriauto valiku puhul

  Elektriauto valikul soovitame keskenduda järgmisele:
  Rehvid – need peaks olema EVA materjalist. Kindlasti mitte valida plastikust rehve.
  Aku – mida suurem aku, seda kauem saab lasps sõita. Soovitame vaadata masinat, millel on vähemalt 7Ah aku.
  Mootorite arv – mida rohkem mootoreid, seda võimsam on masin. Üldiselt on 2×2 ja 4×4 ülekanded ning mootoritel on omakorda tähis W (vatt). 45W on miinimum sobilik vattide arv.
  Voldid – mida rohkem volte, seda võimsam on masin. Tavaliselt on valikus 6V, 12V ja 24V, millest 12V on kõige tavalisem valik.

Liitudes uudiskirjaga saad alati parimatest pakkumistest esimesena teada!