Lastevoodi

Puidust lastevoodid erinevates mõõtudes

Meie veebipoest leiate lastevoodi kiirelt ning mugavalt! Kasutades lehe küljel olevat filtrit on teil võimalus filtreerida omale sobiv lapsevoodi vaid mõne sekundiga.

Enamus meie lastevoodeid on meie oma Tallinna laos kohapeal olemas. Saate voodile tulla ise järele või tellida kulleriga. Kullerina kasutame Venipaki teenuseid ning kullertasu on 25€, sest toode liigitub kullerfirmadele aluse kaubaks. Tarne teile koju on laokaubale 1-2 tööpäeva!

Oleme kokku kogunud erinevate tootjate kõige paremad lastevoodid, mis pakkuda on. Kõigil vooditel on kaasas TASUTA madrats. Narivooditel koguni 2tk.

Meie lastevoodi valikust leiate järgneva:

  • Beebivoodid / võrevoodid
  • Reisivoodid
  • Autovoodid
  • Majavoodid
  • 80 x 160 lastevoodid
  • Erinevates mõõtudes sahtlitega puidust lastevoodid – 80×160; 80×190; 80×200
  • Kahekohalised lastevoodid
  • Narivoodid

Ühesõnaga on meie tootevalikus olemas kõik lastevoodid, mida iganes sul vaja läheks!

Kõik lastevoodid on turvalised

Voodid on turvalised eeskõige oma täispuidust raami tõttu, mis on vastupidav lapse kaalule, hüppamisele, mängimisele jne. Enamus vooditel on turvapiire, mis on võimalik soovikorral eemaldada ja paigutada ükskõik kummale poole.

Erinevad lastevoodi värvid

Laos on peamiselt valget, halli, valge-halli, halli-valge värvilisi voodeid kuid võimalik on tellida ka teisi värve. Selleks palun võta meiega tellimused@jussike.ee teel ühendust. Võimalik on saada mändi, roosat, rohelist ja sinist. Erinevates mõõtudes. Voodi on värvitud veebaasil mitmekordselt ning on ohutu.

Tootjatele teostame regulaarseid tellimusi, et meie laoseis oleks alati värske. Kui sul on erisoov, siis saame voodi tellida koos oma kaubada. Üldjuhul tellime kaupa 2-3x kuus. Ehk eritellimusel lastevoodi tavaline tarneaeg jääb 1-2 nädala kanti.

Lisaks sellele pakume narivooditele ka 3-kohalisi lastevoodeid. Viimane magamiskoht on sahtli asemel väljatõmmatav voodiosa. Uuri lisa!

Müüdud üle tuhande lastevoodi

Valikus olevaid voodeid oleme müünud palju ning meie kliendid on rahul voodiga mis nad saavad. Kui sul tekib küsimusi seoses mõne lapsevoodiga, siis võta julgelt meiega ühendust emaili, chati või telefoni teel!

Head tutvumist & loodame, et leiad omale sobiva toote juba täna!

Liitudes uudiskirjaga saad alati parimatest pakkumistest esimesena teada!