Tipi telk on indiaanitelki meenutav telk, kus saab laps mõnusalt aega veeta. Praegu on tipi telgid väga populaarsed, eriti just beebide ja väikelaste seas, vanuses 0-5 aastat. Ja seda väga lihtsalt põhjusel – nad on lahedad!

Selles kiires postituses katsume teha selgeks, kuidas kiirelt püstitada meilt tellitud tipitelk

Tipi telk koosneb: 

  • Alusmatist
  • Patjadest
  • Telgikattest
  • Konstruktsioonpulkadest
  • Nöörist
  • Kinnitusvahendist

Tipi telgi paigaldusjuhend

Alustuseks võta 8 pulka ning tee nendest kokku 4 pulka ühendades kaks pulka omavahel. Suru nad tugevalt kokku, et saaksid tugevad konstruktsioonpulgad.

Seejärel laota alusmatt maha ning lükka pulgad läbi tipitelgi küljeseina ühendades pulga alumine osa mati kinnitusossa. Pulkade jaoks on õmmeldud spetsiaalne tunnel, igal neljal küljel – lihtsalt lükka need sealt läbi ja kinnita.

Tõsta telk püsti. Nüüd tuleb paigalduse kõige keerulisem osa, kuid ka see võtab maksimum 2 minutit.

Laota pulgad üksteise peale, nagu pildil näidatud. Nende vahele lisa kinnitusvahend. Seejärel tee nööriga mitu tugevat ringi ümber pulkade.

Kõige olulisem on see, et pulgad oleks üksteise peal ning nöör oleks tugevalt kinni – see tagab tugeva konstruktsiooni ning telk ei vaju kokku.

Kui see on tehtud, siis sinu tipi telk ongi püsti ning saad seal lapsega mõnusalt aega veeta!

Kui sul veel ei ole tipitelki, siis vaata meie valikut siit! Enamus tooted on meie laos kohapeal olemas. Kõik, mis on kohapeal on märgisega “toode laos. kiire tarne 1-2 tööpäeva”